środa, 26 marca 2008

keee?? eeeee :D


Paulina K. 23:09:43
Oglądam sobie jeszcze filmiki na youtube - o kruchości życia.... Ale nie martw się, posmutać się muszę każdego dnia. Żeby każdy dzień bardziej doceniać i wiedzieć za co kocham moich przyjaciół !! Bo każda chwila z wami niepowtarzalna, szalona, poważna i może ostatnia... Wiem, powiedziałabyś teraz żebym przestała... Ale wiesz dlaczego czasem po prostu pytam czy mnie kochasz ?? Ze strachu, że możesz nie zdążyć mi tego powiedzieć jutro... ;(Przepraszam, wzruszyłam się... Każda chwila z Tobą, Olgą i kimś jeszcze - bo jesteście mi najbliżsi... Chociaż daleko... Ale dziękuję Ci szczególnie za te noce, kropkowane fantazje... życzenia...Po prostu dziękuję Ci !! :* Nawet jeśli znowu to teraz i codziennie... Bo jutro mogę nie zdążyć... :*Dobranoc... :)
kasiullek 23:11:54
dobranoc tez cie kocham a wiesz za co ? za to,że jesli mam wielką nieodparta ochote powiedziec to komuś to zwasze jest komu i to sprawia ze świat jest warty tych kapeluszy :P tych wariactw , na gg i 3 kropek z ktorych wczoraj moj kolega polewał :) tych tancy w copie z kims , wart tego uśmiechu i chwili powagi i płaczu codziennie!

kace :*p.s. dla wszystkich ! Życie jest cholernie kruche i jeśli o tym codziennie pamietasz już wygrałeś!

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

... Dobrze, że jesteście... Że mogę wam to powiedzieć... I będę się starać mówić każdego dnia żebyście zawsze wiedzieli jak mi na was zależy... A potem... Macie o tym pamiętać, bo też będzie mi równie mocno zależeć !!... Bo jeśli kogoś kochasz to śmierć jest horyzontem miłości - ale za linią tego horyzontu nie kończy się miłość... Szczególnie ta w przyjaźni !! Kasiu, Olgo i... Moja Łyżko - wariactwa wy moje !! =) Z wami lubię słońce, deszcz - z wami dzielę radość i łzę !! =* KW - WAS.

Mofosiaczek pisze...

Jutro to za tysiąc lat , gdy chce aby kazda chwila była wiecznoscia :):* Dlatego bardzo mocno pragne kazdy oddech zatrzymac ... Bo jeśli horyzont się skończy , to wzbije się w powietrze takie lekkie i rześkie aby potem obudzić się i spojrzeć Swoim okiem na tę chwilę ..... I nie zapomnieć niczego , dotknac niezapominajki i polozyc dłonie na sercu ... . Bo mi zalezy na tym ... :*:*

Anonimowy pisze...

Prosilas o komentarz ale niestety nie mam juz sily zeby go napisac :P