wtorek, 9 września 2008

moje płaskie zycie...


.. Ale wtedy był jeszcze gotów nosić Cię na rekach. Teraz nie chce nosić nawet twojej walizki. Ala ma rację. Faceci są jak niektóre radioaktywne pierwiastki: mają bardzo krótki czas połowicznego rozpadu. Potem już promieniują śladowo. I przeważnie tylko w innych laboratoriach. Chociaż niekoniecznie. Wystarczy, że laborantka jest obca i młodsza....Dalej cytując słowa z "samotności w sieci" śmiem powiedzieć Paulinko, że : nie wiem jakby wyglądało moje życie bez ciebie, nie potrafię sobie tego wyobrazić, , byłoby one jak świat pozbawiony jednego wymiaru. Płaskie.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Będę Ci łagodna, będę Twoim aniołem ciszy, Twoim cieniem... Spokojna przystań i otchłań – będę lustrem, źródłem i snem...W labiryncie tego świata, w jego szaleństwie i okrutnych z nami grach, łatwo się zgubić – łatwo sprzedać diabłu duszę... Za każdym rogiem czai się strach...
Czego szukasz w zgiełku, w tłumie ?!... Kto Cię wysłucha, poda rękę w chwil złej ?!...
Kto Cię pocieszy, kto rozgrzeszy – kto zrozumie ?! Tylko ja, zaufaj mi... To ja, bliższa niż myślisz – To ja – Twój anioł ciszy, Twój cień... Spokojna przystań i otchłań – jestem lustrem, źródłem i snem... Kocham Cię ;* ;* - F.